Aktuální počasí Lēk’a
Aktuální počasí přímo pro město Lēk’a. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
