- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Leigh
Aktuální počasí Leigh
Aktuální počasí přímo pro město Leigh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
