- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Leigh
Aktuální počasí Leigh
Aktuální počasí přímo pro město Leigh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 10°C |
