Aktuální počasí Léh
Aktuální počasí přímo pro město Léh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 1°C |
