- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Léfki
Aktuální počasí Léfki
Aktuální počasí přímo pro město Léfki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
