Aktuální počasí Lee
Aktuální počasí přímo pro město Lee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 12. 5. (00:00) do 12. 5. (09:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
