Aktuální počasí Lednice
Aktuální počasí přímo pro město Lednice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (13:00) do 26. 5. (18:00)
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
