- Počasí
- Gruzie
- Samegrelo and Zemo Svaneti
- Ledgebe
Aktuální počasí Ledgebe
Aktuální počasí přímo pro město Ledgebe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
