- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Léchovo
Aktuální počasí Léchovo
Aktuální počasí přímo pro město Léchovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
