- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Leasburg
Aktuální počasí Leasburg
Aktuální počasí přímo pro město Leasburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
