- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Le Vignau
Aktuální počasí Le Vignau
Aktuální počasí přímo pro město Le Vignau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
