- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Le Pradet
Aktuální počasí Le Pradet
Aktuální počasí přímo pro město Le Pradet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
