- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Le Pont-de-Claix
Aktuální počasí Le Pont-de-Claix
Aktuální počasí přímo pro město Le Pont-de-Claix. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 16. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
Sníh
Platí do 16. 5. (00:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 15°C |
