- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Le Perray-en-Yvelines
Aktuální počasí Le Perray-en-Yvelines
Aktuální počasí přímo pro město Le Perray-en-Yvelines. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
