- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Le Château-d'Oléron
Aktuální počasí Le Château-d'Oléron
Aktuální počasí přímo pro město Le Château-d'Oléron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
