- Počasí
- Maroko
- Drâa-Tafilalet
- Lblida
Aktuální počasí Lblida
Aktuální počasí přímo pro město Lblida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
