Aktuální počasí Lazarevo
Aktuální počasí přímo pro město Lazarevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
