- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Layrac
Aktuální počasí Layrac
Aktuální počasí přímo pro město Layrac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
