- Počasí
- Spojené státy americké
- Virginie
- Laurel Hill
Aktuální počasí Laurel Hill
Aktuální počasí přímo pro město Laurel Hill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
