- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Laurel
Aktuální počasí Laurel
Aktuální počasí přímo pro město Laurel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 18°C |
