- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Laur
Aktuální počasí Laur
Aktuální počasí přímo pro město Laur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
