- Počasí
- Finsko
- Severní Pohjanmaa
- Latva
Aktuální počasí Latva
Aktuální počasí přímo pro město Latva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
