Aktuální počasí Latour-Bas-Elne
Aktuální počasí přímo pro město Latour-Bas-Elne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 26. 4. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 26. 4. (00:00)
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
