Aktuální počasí Laton
Aktuální počasí přímo pro město Laton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 1. 4. (08:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
