- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Latimer
Aktuální počasí Latimer
Aktuální počasí přímo pro město Latimer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 5°C |
