- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Latida
Aktuální počasí Latida
Aktuální počasí přímo pro město Latida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
