- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Latida
Aktuální počasí Latida
Aktuální počasí přímo pro město Latida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 33°C |
