- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Łaszówka
Aktuální počasí Łaszówka
Aktuální počasí přímo pro město Łaszówka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
