Aktuální počasí Lástros
Aktuální počasí přímo pro město Lástros. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 1. 5. (14:00) do 2. 5. (07:00)
Silný vítr
Platí do 2. 5. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
