- Počasí
- Rusko
- Khanty-Mansia
- Lar’ya
Aktuální počasí Lar’ya
Aktuální počasí přímo pro město Lar’ya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
