- Počasí
- Finsko
- Ostrobotnia
- Larsmo
Aktuální počasí Larsmo
Aktuální počasí přímo pro město Larsmo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 6°C |
