- Počasí
- Filipíny
- Zamboanga Peninsula
- Lapuyan
Aktuální počasí Lapuyan
Aktuální počasí přímo pro město Lapuyan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
