- Počasí
- Rusko
- Novgorod Oblast
- Laptëvo
Aktuální počasí Laptëvo
Aktuální počasí přímo pro město Laptëvo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
