- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Langvatnet
Aktuální počasí Langvatnet
Aktuální počasí přímo pro město Langvatnet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -5°C |
