- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Langhorne Manor
Aktuální počasí Langhorne Manor
Aktuální počasí přímo pro město Langhorne Manor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
