Aktuální počasí Làng Ky Phá
Aktuální počasí přímo pro město Làng Ky Phá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
