- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Landsborough
Aktuální počasí Landsborough
Aktuální počasí přímo pro město Landsborough. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
