- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Lanchester
Aktuální počasí Lanchester
Aktuální počasí přímo pro město Lanchester. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
