- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Lamía
Aktuální počasí Lamía
Aktuální počasí přímo pro město Lamía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 24. 5. (12:00) do 24. 5. (18:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
