- Počasí
- Afghánistán
- Khowst
- Lal Tsêlaī Wêrsêk
Aktuální počasí Lal Tsêlaī Wêrsêk
Aktuální počasí přímo pro město Lal Tsêlaī Wêrsêk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
