- Počasí
- Spojené státy americké
- Washington
- Lake Forest Park
Aktuální počasí Lake Forest Park
Aktuální počasí přímo pro město Lake Forest Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
