Aktuální počasí L’ak
Aktuální počasí přímo pro město L’ak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 31°C |
