- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Laguna Beach
Aktuální počasí Laguna Beach
Aktuální počasí přímo pro město Laguna Beach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 17°C |
