- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Laghêṟ
Aktuální počasí Laghêṟ
Aktuální počasí přímo pro město Laghêṟ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
