- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Lāghar Kōh
Aktuální počasí Lāghar Kōh
Aktuální počasí přímo pro město Lāghar Kōh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 23°C |
