- Počasí
- Jihoafrická republika
- Orange Free State
- Ladybrand
Aktuální počasí Ladybrand
Aktuální počasí přímo pro město Ladybrand. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
