- Počasí
- Filipíny
- Soccsksargen
- Labu-o
Aktuální počasí Labu-o
Aktuální počasí přímo pro město Labu-o. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
