- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Labatut
Aktuální počasí Labatut
Aktuální počasí přímo pro město Labatut. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
