Aktuální počasí la Pobla de Mafumet
Aktuální počasí přímo pro město la Pobla de Mafumet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
