- Počasí
- Argentina
- Buenos Aires
- La Plata
Aktuální počasí La Plata
Aktuální počasí přímo pro město La Plata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
